Aktuálne info:

Zaregistrujte svoju firmu a nakupujte výhodnejšie.

Značky

Rastúca obchodná značka ELEM od uznávaného výrobcu nábytkových kovaní sa vyznačuje kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. 

Moderné a nadčasové nábytkové úchytky, to je doména španielskej spoločnosti VIEFE

Mauri FM srl je európsky výrobca spojovacieho kovania pre montáž nábytku. Firma dosiahla 60 rokov skúseností v oblasti spojovacieho kovania, pokračujúcim rozvojom nových technológií . Firma, ktorej sa podarilo skĺbiť technickú odbornosť, inovácie výrobkov a procesov, je dnes vysoko špecializovaná na výrobu konfirmátov, spojovačiek, imbusových kľučov, skrutiek a podobne. Tieto výrobky sú na trhu v 38 krajinách sveta a medzi veľkých odberateľov spojovacieho kovania patrí aj firma IKEA. Naša firma je už štvrťstoročie výhradným zastúpením na slovenskom trhu. 

 

Priame zastúpenie pre Systémy SEVROLL na slovenskom trhu má naša spoločnosť. Systémy sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou, ľahkou inštaláciou a funkčnosťou. Toto potvrdzuje aj množstvo ocenení, dizajnových práv a patentových práv. Spoločnosť ako prvá poskytla na trh vybrané produkty s doživotnou zárukou. SEVROLL ponúka najširšiu škálu systémov pre šatníkové systémy, posuvné, skladacie a otvárateľné dvere. 20 ročné skúsenosti na trhu, s rýchlo sa vyvíjajúcimi technológiami posúva túto spoločnosť stále dopredu.

 

Svetoznáma značka MAKITA, so 100ročnou históriou, ktorá vyrába vysokokvalitné nástroje pre stavebnú a stolársku potrebu. Firma Quatro predáva produkty MAKITA ako autorziovaný predajca.

 

Vo firme Blum sa všetko točí okolo pohybu. S kovaniami Blum sa otváranie a zatváranie nábytku stáva zážitkom a zvyšuje sa komfort pohybu vo všetkých oblastiach bývania, predovšetkým ale v kuchyni. Firma Blum ponúka výrobky s premyslenou funkciou, uznávaným dizajnom a dlhou životnosťou. 

 

Spoločnosť MATRATEX manufacture s.r.o. už 20 rokov vyrába matrace európskej kvality, pričom sa neustále snaží výrobky a služby zdokonaľovať s využitím najnovších technológií a materiálov. Pri stavbe matracov používa overené materiály od výrobcov predovšetkým z Talianska a Nemecka. Zároveň prináša na trh nové materiály, ktoré využíva pri vývoji a výrobe nových typov matracov.Konštrukcia a materiálové zloženie matracov plne zodpovedá súčasnému európskemu smeru v tomto odvetví. Sortiment vyrábaných matracov je široký (cca 70 typov) a všetky matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch.

 

Najväčšou podnikovou oblasťou spoločnosti FISCHER je oddelenie upevňovacích systémov ponúkajúce 14 000 produktov. K silným stránkam podniku patrí vedúce technologické postavenie v dôležitých oblastiach upevňovacej techniky. Tu pokračuje to, čo začal zakladateľ podniku Artur Fischer pred 50 rokmi so svojím legendárnym vynálezom – nylonovou hmoždinkou. Podnik sa až do dnešného dňa vyznačuje nadpriemerne vysokým počtom patentov.
 

Spoločnosť KESSEBOHMER je známa pre svoju nadpriemernú kvalitu a vynaliezavosť. Vybaviť kuchyňu s produktmi Kessebohmer nebude problém.